הדרך של יובל ואמא ש'ך

רב-מכר היסטרי ששבר כל מוסכמה בעולם הספרות הישראלי. בנוסף, הספר הכי בוטה, מצחיק, דבילי, אמיתי ונוגע ללב במדינת ישראל.

הספר הראשון בישראל לאנשים שלא קוראים ספרים.

 

תקציר זה חרא.
אבל אם אתם מתעקשים אז אני אגיד שחלק מהחיים זה למצוא את עצמך, אבל עצמך מתחבא על איזה חוף בהודו, פותח בומים של בוקר, או אולי בבוליביה, מרביץ שורות מאיזה תחת עגול ושזוף, אולי בבית מאחורי השידה שהיית מורח עליה את הדברים שלך מהאף כשהיית קטן. הנקודה שלי היא, שכמו כולם, הדרך שלנו אלינו היא לא קלה, ואין בה ודאות, ואין בה בטחון. יש בה בורות, כשלונות, ועצב וכאב...

יש גם שמחה, וצחוקים וכיף. אבל למי אכפת מזה אחרי כל הדכאון שבא מקודם. ידעתי שאני לא צריך לרשום שום דבר. עצות של עורכים ספרותיים, 'תרשום תקציר' הם אומרים. אתם תקציר. תקציר זה פח.

אז פה מתחילה הדרך של יובל, שהיא כל כך דומה, וכל כך שונה מהדרך שלכם. ואתם מוזמנים להצטרף. כי היא דרך אש, וכל הזמן מוצאים בה שטרות של מאתיים וקליפרים.

אפשר הכל

ספר הפנטזיה הכי מטורף שנכתב אי פעם. מהדמויות העמוקות וההיסטריות עד לעלילה שתקח אתכם עמוק לתוך עולם שמרגיש כל כך דומה ובאותו הזמן כל כך שונה - שגם אתם יכולים לחיות בו, כאדם שבחר בחיים בדרכו שלו.

פאקינג שיט. יאפ זה התקציר היחיד בעולם שמתחיל בפאקינג שיט - לספר הפנטזיה השונה והראשון מסוגו, שמתאים גם לאנשים שלא קוראים ספרים. ספר על הגשמה עצמית, על ייעוד, ועל הניצחון האישי על הפחד שעומד בדרך לגרסה הכי טובה שלנו. וגם על סקס, סמים, צחוקים רצח ודרקונים.
'זה בכלל לא תקציר' אתם חושבים? אוקיי זה נכון תכלס.
אז הנה תקציר: תקציר זה גיי. אין תקציר.
אז פשוט תקנו תפאקינג ספר יא נקניקים. ההורים שלכם לא ידעו שאתם מחזיקים את הספר הכי גס במדינת ישראל, הם פשוט יחשבו ש'יאאא איזה כיף הילד שלנו חנון סוף סוף והוא הולך לאוניברסיטה אולי' ויתנו לכם דמי כיס ואוטו ויסכימו לכם לשתות קולה בבית אפילו שזה רעל.
וזה התקציר.

הספר מביא חוויה ייחודית שמעולם לא נכתבה בספרות הפנטזיה, אם באופי הכתיבה, או בתוכן הסיפור.

אחד הספרים הכי אש שיצאו במידנת ישראל.

איך אני?

והוא לא מפורק בקללות ובסמים או בסקס. אלא בסיפור מקסים וזורם על אדם מול העולם, עם החבר הכי טוב שלו שהוא פיזית כלב.

הדיבור הוא שפשוט תקנו אותו ותבינו. ביי.